Основні категорії

Широкий вибір фільтрів-поглиначів, призначених для очищення повітря від пилу, бойових отруйних, небезпечних хімічних, радіоактивних та біологічних речовин.

Моделі від 36 до 1800 м3/год.

IMG_3615Гумові ущільнення використовуються при ремонті захисно-герметичних та герметичних виробів. Різні форми профільних ущільюючих прокладок дозволяють ремонтувати більшість типів дверей, воріт та ставней.

дверьДля захисту та герметизації прорізів захисних споруд цивільного захисту використовуються двері, ставні (люки) та ворота.

FAHSystemSeries-BannerФільтровентиляційні установки продуктивністю в ІІ режимі від 36 до 900 м3/год. Працюють в І та ІІ режимах.

Аварійний ручний привід або живленні від ДЕС на випадок збою в електропостачанні.

BE-Homepage-LogoBeth-El Zikhron Yaaqov Industries Ltd.провідний світовий розробник і виробник засобів колективного захисту. Основною продукцією компанії є фільтровентиляційні системи очищення повітря від пилу, отруйних речовин і аерозолів.

Власний R&D відділ і спеціалізовані виробничі потужності дозволяють компанії проектувати унікальні системи для обладнання стаціонарних, мобільних і рухомих об’єктів.

Beth-El Industries є однією з найбільших і найбільш досвідчених компаній у своїй сфері діяльності. За чотири десятиліття успішної роботи компанія поставила на цивільні і військові ринки десятки тисяч систем, частина з них була перевірена в реальних бойових умовах. Продукція представлена ​​більш ніж в 80-ти країнах і використовується провідними світовими виробниками і арміями.

Презентація компанії

MAlogoMineARC Systems – світовий лідер у виробництві та постачанні рішень для контролю середовища, в тому числі камери сховища на випадок аварій та сховища для підземних гірничих виробок, тунелів та об’єктів хімічної промисловості, пересувні укриття для застосування при ліквідації наслідків стихійних лих і криз, а також спеціалізовані вирощувальні камери для використання у біотехнологіяї і під час досліджень.

Камери-сховища MineARC успішно використовуються по всьому світу в багатьох реальних шахтах і в тунелях для рятунку життів.

MineARC Systems розробляє, виробляє та постачає промислове обладнання для роботи в більш ніж 60 країн. Усі камери-сховища MineARC відповідають найвищим міжнародним нормам і визнаним галузевим керівним принципам світової практики.

Презентація продукції