Основні категорії

Широкий вибір фільтрів-поглиначів, призначених для очищення повітря від пилу, бойових отруйних, небезпечних хімічних, радіоактивних та біологічних речовин.

Моделі від 36 до 1800 м3/год.

IMG_3615Гумові ущільнення використовуються при ремонті захисно-герметичних та герметичних виробів. Різні форми профільних ущільюючих прокладок дозволяють ремонтувати більшість типів дверей, воріт та ставней.

дверьДля захисту та герметизації прорізів захисних споруд цивільного захисту використовуються двері, ставні (люки) та ворота.

FAHSystemSeries-BannerФільтровентиляційні установки продуктивністю в ІІ режимі від 36 до 900 м3/год. Працюють в І та ІІ режимах.

Аварійний ручний привід або живленні від ДЕС на випадок збою в електропостачанні.

BE-Homepage-LogoBeth-El Zikhron Yaaqov Industries Ltd.провідний світовий розробник і виробник засобів колективного захисту. Основною продукцією компанії є фільтровентиляційні системи очищення повітря від пилу, отруйних речовин, радіоактивних та біологічних аерозолів.

Власний R&D відділ і спеціалізовані виробничі потужності дозволяють компанії проектувати унікальні системи для обладнання стаціонарних, мобільних і рухомих об’єктів.

На сьогоднішній день Beth-El Industries є однією з найбільших і найбільш досвідчених компаній у своїй сфері діяльності. За чотири десятиліття успішної роботи компанія поставила на цивільні і військові ринки десятки тисяч систем, частина з них була перевірена в реальних бойових умовах. Продукція представлена ​​більш ніж в 80-ти країнах і використовується провідними світовими виробниками і арміями.

Презентація компанії Beth-El Industries