Основні категорії

Пропонуємо широкий вибір фільтрів-поглиначів, призначених для очищення повітря від пилу, бойових отруйних, небезпечних хімічних, радіоактивних та біологічних речовин.

Моделі від 36 до 1800 м3/год.

IMG_3615Гумові ущільнення використовуються при ремонті захисно-герметичних та герметичних виробів. Різні форми профільних ущільнюючих прокладок дозволяють ремонтувати більшість типів дверей, воріт та ставней.

ТУСМ-4-01; ТУСМ-8-01; 86.029.03 та ін.

дверьМи виробляємо захисно-герметичні двері, ставні та ворота для захисту та герметизації прорізів захисних споруд цивільного захисту.

ДУ-I-8; ДУ-III-5; ДУ-IV-2; CУ-IV-1 та ін.

FAHSystemSeries-BannerФільтровентиляційні установки  сімейств FAH та Hidden продуктивністю в ІІ режимі від 50 до 900 м3/год. Працюють самостійно в І (вентиляція) та ІІ (фільтрація) режимах. Можуть застосовуватись в ІІІ режимі (регенерація) для рециркуляції.

BE-Homepage-LogoBeth-El Zikhron Yaaqov Industries Ltd.провідний світовий розробник і виробник засобів колективного захисту. Основною продукцією компанії є фільтровентиляційні системи очищення повітря від пилу, отруйних речовин і аерозолів.

Власний R&D відділ і спеціалізовані виробничі потужності дозволяють компанії проектувати унікальні системи для обладнання стаціонарних, мобільних і рухомих об’єктів.

Beth-El Industries є однією з найбільших і найбільш досвідчених компаній у своїй сфері діяльності. За чотири десятиліття успішної роботи компанія поставила на цивільні і військові ринки десятки тисяч систем, частина з них була перевірена в реальних бойових умовах. Продукція представлена ​​більш ніж в 80-ти країнах і використовується провідними світовими виробниками і арміями.

Презентація компанії

MAlogoMineARC Systems – світовий лідер у виробництві та постачанні рішень для контролю середовища, в тому числі камери сховища на випадок аварій та сховища для підземних гірничих виробок, тунелів та об’єктів хімічної промисловості, пересувні укриття для застосування при ліквідації наслідків стихійних лих і криз, а також спеціалізовані вирощувальні камери для використання у біотехнології і під час досліджень.

Камери-сховища MineARC успішно використовуються по всьому світу в багатьох реальних шахтах і в тунелях для рятунку життів.

MineARC Systems розробляє, виробляє та постачає промислове обладнання для роботи в більш ніж 60 країн. Усі камери-сховища MineARC відповідають найвищим міжнародним нормам і визнаним галузевим керівним принципам світової практики.

Презентація продукції