Основні категорії

FAH480_180-800Фільтровентиляційні установки з продуктивністю по повітрю від 36 до 600 м3 / ч в режимі фільтрації. Аварійний ручний привід на випадок збою в електропостачанні.

Filter-Bank-241x179Фільтровентиляційні агрегати з практично необмеженою продуктивністю по повітрю від 600 до 100 000 м3/год та більше в режимі фільтрації. Агрегати складаються із стандартних компонентів.

Blast-Valves-with-Prefilter-241x179Для захисту повітроводів від проникнення експлозивної та імплозивної ударної хвилі призначені противибухові клапани. На вході повітря клапани можуть оснащуватися фільтром Blast-Valves-241x179попереднього очищення. На виході повітря встановлюються клапани надмірного тиску для забезпечення підпору всередині приміщення.

LH480-180PH1Для подачи повітря всередину сховища та створення надлишкового тиску всередині призначені електровентилятори. Деякі вентилятори оснащені ручним приводом для роботи під час відсутності електроживлення та управляються операторами від 1 до 4 осіб.

Gas-tight-Segmented-Ducting-241x179Для збирання великих фільтровентиляційних Butterfly-Valves-241x179агрегатів використовуються газонепроникні повітроводи та герметичні клапани.

дверьДля захисту та герметизації прорізів захисних споруд цивільного захисту використовуються двері, ставні (люки) та ворота.

BE-Homepage-LogoBeth-El Zikhron Yaaqov Industries Ltd.провідний світовий розробник і виробник засобів колективного захисту. Основною продукцією компанії є фільтровентиляційні системи очищення повітря від пилу, отруйних речовин, радіоактивних та біологічних аерозолів.

Власний R&D відділ і спеціалізовані виробничі потужності дозволяють компанії проектувати унікальні системи для обладнання стаціонарних, мобільних і рухомих об’єктів.

На сьогоднішній день Beth-El Industries є однією з найбільших і найбільш досвідчених компаній у своїй сфері діяльності. За чотири десятиліття успішної роботи компанія поставила на цивільні і військові ринки десятки тисяч систем, частина з них була перевірена в реальних бойових умовах. Продукція представлена ​​більш ніж в 80-ти країнах і використовується провідними світовими виробниками і арміями.

Презентация компании Beth-El Industries