Диференційні манометри та передавачі

Важливою умовою правильного функціонування сховища цивільного захисту є підпор, створений за рахунок перевищення тиску всередині над тиском ззовні сховища, а також між окремими приміщеннями, наприклад тамбур-шлюзами. Контролювати величину підпора та забезпечувати обслуговування та експлуатацію сховища досить просто за допомогою диференційних манометрів та передавачів від Beth-El Industries.

Диференційні манометри від компанії Beth-El Industries призначені для індікації різниці в тиску між двома окремими приміщеннями сховища чи між внутрішнім і зовнішнім тиском.
Датчик дозволяє виміряти тиск з точністю до 2% від повної шкали.

Аналоговий манометр може показувати низький, позитивний, негативний (вакуум) або диференціальний тиск. Його конструкція дозволяє протистояти ударам, вібраціям і впливу надлишкового тиску. Манометр не містить рідини, тому не піддається ускладненям, пов’язаним з випаровуванням рідини, замерзанням, токсичністю або труднощами регулювання.

Diff-Pressure-Gauge-A
Diff-Pressure-Gauge-DPT

Диференційні передавачі призначені для вимірювання тиску і передачі його значень за допомогою перетворення сигналу. Передавачі використовуються для вимірювання різниці в тиску між сховищем і за його межами або різниці між різними приміщеннями сховища.

Перетворений електричний сигнал може бути переданий на комп’ютер, дані представлені з точністю до 2% від повної шкали. Металевий корпус передавача дозволяє йому бути стійким до ударів, вібрацій і впливу надлишкового тиску.