Профіль компанії ВЕБКОМ

Компанія ВЕБКОМ з 2010 року є виробником і постачальником продукції в сфері цивільного захисту. Наша спеціалізація включає постачання засобів колективного захисту та обладнання для захисних споруд цивільного захисту; рішення «під ключ» для приватних сховищ і незахищених об’єктів; системи протиепідемічного захисту, мобільні операційні; обладнання для фільтровентиляції автомобільної техніки та контейнерів.

Ми виготовляємо нестандартне обладнання, проектуємо бункери (приватні сховища) і захищені кімнати (panic-room), надаємо консультації по застосуванню нашої продукції проектним організаціям при проектуванні нових та реконструйованих захисних споруд. Завдяки кваліфікованим фахівцям та набутому досвіду, ми здатні виконувати проектні поставки будь-якої складності, від невеликого сховища для однієї родини і до об’єкта, здатного укрити тисячі осіб.

Також ТОВ “ВЕБКОМ” здійснює проектні постачання в ІТ сфері, впроваджує інтелектуальні системи для конвеєрних виробництв.

Державний сектор (натисніть, щоб прочитати)

Першим проектом нашої компанії стало постачання захисно-герметичних і герметичних дверей та ставней для першої захисної споруди, збудованої в Україні за часи незалежності в 2010 році.

Натепер серед наших клієнтів державні та комунальні підприємства та організації майже з усіх областей України.

Приватний сектор

Перше приватне сховище ми обладнали невеликою системою фільтровентиляції в 2011 році в Київській області.

Нами на сьогодні реалізовано понад 50 проектів різної складності на об’єктах, що належать приватним особам та приватним компаніям.

Завдяки нашим зусиллям і довірі шановних клієнтів ми постійно розвиваємося і пропонуємо замовникам тільки найкращі рішення у сфері цивільного захисту