Профіль компанії ВЕБКОМ

Компанія ВЕБКОМ з 2010 року є виробником, імпортером і постачальником продукції в сфері цивільного захисту.

Наша спеціалізація включає постачання такої продукції та послуг:

  • засоби колективного захисту від ЯХБ загроз;
  • системи автономного життєзабезпечення;
  • обладнання для захисних споруд цивільного захисту (двері, противибухові пристрої, вентилятори тощо);
  • рішення «під ключ» для приватних сховищ і незахищених об’єктів (проектування та комплектація);
  • системи протиепідемічного захисту, мобільні операційні.

ТОВ “ВЕБКОМ” є:

  • офіційним дистриб’ютором в Україні всесвітньо відомого та найбільш досвідченого виробника спеціальної продукції для колективного захисту від ЯРХБ загроз, компанії Beth-El Zikhron Yaaqov Industries Ltd. (Ізраїль);
  • ексклюзивним дистриб’ютором в Україні світового лідера у виробництві продукції для захисту і рятування людей під час аварій та катастроф, для добувної і нафтохімічної промисловості, MineARC Systems Pty Ltd (Австралія).

Ми проектуємо та виготовляємо нестандартне обладнання, проектуємо бункери (приватні сховища та сховища для персоналу підприємств), надаємо консультації по застосуванню нашої продукції проектним організаціям. Завдяки кваліфікованим фахівцям та набутому досвіду, ми разом із партнерами здатні виконувати поставки обладнання для проектів будь-якої складності, від невеликого сховища для однієї родини і до об’єкта, здатного укрити десятки тисяч осіб.

Також ТОВ “ВЕБКОМ” здійснює проектні постачання в ІТ сфері, впроваджує інтелектуальні системи для конвеєрних виробництв.

Державний сектор (натисніть, щоб прочитати)

Першим проектом нашої компанії стало постачання захисно-герметичних і герметичних дверей та ставней для першої захисної споруди, збудованої в Україні за часи незалежності в 2010 році.

Натепер серед наших клієнтів державні та комунальні підприємства та організації майже з усіх областей України.

Приватний сектор

Перше приватне сховище ми обладнали невеликою системою фільтровентиляції в 2011 році в Київській області.

Нами на сьогодні реалізовано понад 50 проектів різної складності на об’єктах, що належать приватним особам та приватним компаніям.

Завдяки нашим зусиллям і довірі шановних клієнтів ми постійно розвиваємося і пропонуємо замовникам тільки найкращі рішення у сфері цивільного захисту