Регенерація повітря

Обладнання для регенерації повітря (регенеративні установки), виробництва MineARC Systems, призначене для очищення повітря всередині стаціонарних та нерухомих герметичних об’єктів від токсичних газів. Зазвичай, повітря всередині таких об’єктів потребує очищення від двоокису вуглецю (далі СО2) який виділяють люди в процесі дихання. В деяких випадках, повітря всередині потребує очищення від окису вуглецю (далі СО), наприклад під час пожежі, або від інших токсичних газів.

Тільки сховище, що 100% ізольоване від зовнішнього середовища, гарантує безпеку від попадання диму та інших шкідливих токсинів. Гази CO і CO2 можуть стати смертельними у високих концентраціях. Для поглинання СО2 застосовується патрон-поглинач CO2, а для поглинання СО застосовується патрон-поглинач CO.

Рух повітря крізь патрони-поглиначі забезпечують поглиначі (скрубери) відповідної продуктивності, яка підбирається в залежності від місткості об’єкту та його внутрішнього об’єму, а також наявності резервного джерела електроживлення.

Увага! Якщо у вас складний проект (велика кількість людей або термін їх перебування в режимі вентиляції із повною ізоляцією; мало місця для розміщення обладнання), обов’язково звертайтеся до нас за рішенням, яке допоможе вирішити завдання поглинання оксиду карбону IV (СО2, вуглекислий газ). Ми запропонуємо сучасне, ефективне та надійне рішення!

Обладнання MineARC Systems (Австралія)

регенераційна установка

Поглинаюча система MineARC Systems Series IV це найсучасніша та передова система у світі, призначена для очищення повітря від монооксиду вуглецю (CO) та диоксиду вуглецю (CO2) в захисних спорудах. Вона має безліч унікальних функцій, включаючи чудову цифрову систему керування та інтелектуальну голосову аудіо навігацію (i.V.A.N).

регенераційна установка

Автономний поглинач MineARC Systems AirGEN дозволяє використовувати одночасно один патрон-поглинач CO2, або один патрон-поглинач CO2 та один патрон-поглинач CO.

Докладніше…

патрон-поглинач CO2

Патрон-поглинач MARCISORB-CO2 використовується у сховищах у ІІІ режимі з повною ізоляцією, на підводних човнах тощо. Поглинає з повітря СО2 в ході екзотермічної хімічної реакції.

MARCISORB-CO2 являє собою заповнений активною речовиною Sofnolime герметично закритий контейнер із високоякісного поліпропіленового пластику.

патрон-поглинач CO

Патрон-поглинач MARCISORB-CO перетворює токсичний СО в менш небезпечний діоксид вуглецю (вуглекислий газ, CO2). Це дозволяє створювати у сховищі підпор з використанням зовнішнього повітря у ІІІ режимі з частковою ізоляцією за відповідних умов.

MARCISORB-CO являє собою заповнений активною речовиною герметично закритий контейнер із високоякісного поліпропіленового пластику.

Киснева свічка

Хімічний генератор кисню EO2-30 (Киснева свічка, Oxygen generator), що виробляє 3000 літрів кисню для дихання. Постачається із підставкою із неіржавіючої сталі і рукавицями з Кевлару.

Кисень для сховища з балонів

Система автоматичного постачання кисню MineARC-AODS дозволяє використовувати медичний кисень із стандартних балонів для відновлення газового складу внутрішнього повітря захисної споруди.

Живлення від напруги 24 В постійного струму, цифровий газовий монітор безперервно вимірює рівень кисню всередині сховища і відповідно контролює швидкість потоку.