Старі серії: МЗС, УЗС, ЭРВ-72-3, КИД, ГК

Для ремонту, реконструкції, а також нового будівництва захисних споруд, спроектованих з використанням обладнання старих серій (до 1986 року) компанія ВЕБКОМ разом із партнерами випускає таке обладнання і його аналоги: МЗС, УЗС-1, ЭРВ-72-3, КИД, ГК.

Обладнання, яке ми випускаємо, має аналогічні характеристики та габаритні розміри, що і застаріле. Технічні характеристики зазначені в довідниках та проектах, що випущені до 1986 року. Це дозволяє легко інтегрувати обладнання для захисних споруд у існуючі системи вентиляції.

Ви можете отримати необхідну інформацію про ціни на обладнання, умови постачання тощо, звернувшись до нас будь-яким зручним для вас способом.

Противибухова захисна секція мала, тип МЗС

Противибухові захисні секції (малогабаритні) – МЗС призначені для захисту від впливу ударної хвилі великої тривалості з тиском від 0,3 до 10 кгс/см2. Противибухові захисні секції (малогабаритні) – МЗС автоматично, під дією ударної хвилі, перекривають вентиляційні шахти або повітроводи і забезпечують захист від проникнення хвилі в сховище. Противибухові захисні секції (малогабаритні) – МЗС встановлюються на повітроводах і вентиляційних отворах будівель і споруд в будь-якому робочому положенні.

Уніфікована захисна секція, тип УЗС-1

Противибухові захисні секції (уніфіковані) – УЗС-1 призначені для захисту від впливу ударної хвилі великої тривалості з тиском від 0,3 до 10 кгс/см2. Противибухові захисні секції (уніфіковані) – УЗС-1 автоматично, під дією ударної хвилі, перекривають вентиляційні шахти або повітроводи і забезпечують захист від проникнення хвилі в сховище. Противибухові захисні секції (уніфіковані) – УЗС-1 встановлюються на повітроводах і вентиляційних отворах будівель і споруд в будь-якому робочому положенні.

Уніфікована захисна секція, тип УЗС-8 (УЗС-25, УЗС-50)

Уніфікована захисна секція, тип УЗС-8 (745×700×245)

Креслення: УЗС-8 УЗС-25 УЗС-50

Противибухові захисні секції (уніфіковані) – УЗС-8 (УЗС-25, УЗС-50) призначені для захисту від впливу ударної хвилі великої тривалості з тиском від 0,3 до 10 кгс/см2. Противибухові захисні секції (уніфіковані) – УЗС-8 (УЗС-25, УЗС-50) автоматично, під дією ударної хвилі, перекривають вентиляційні шахти і забезпечують захист від проникнення хвилі в сховище. Противибухові захисні секції (уніфіковані) – УЗС-8 (УЗС-25, УЗС-50) встановлюються на вентиляційних отворах будівель і споруд в робочому положенні, яке забезпечує прохід через секцію УЗС-8 (УЗС-25, УЗС-50) у відкритому положенні.

Коробка для встановлення МЗС на повітрозаборі

МЗС для установки на голівці повітрозабору розміщується коробці, яка являє собою кожух із спецперехідником. Кожух захищає від впливу опадів і потрапляння на МЗС сміття. Спецперехідник дозволяє закріпити кожух на фланці труби повітрозабору.

Коробка для встановлення МЗС на повітроводі, тип МЗ-2

Коробка для встановлення МЗС на повітроводі, тип МЗ-2 (510×450×150)

Коробка МЗ-2 призначена для розміщення в ній противибухової захисної секції (малогабаритної) типу МЗС, при установці останньої на повітроводі діаметром 325 мм.

Коробка для встановлення УЗС-1, тип УЗ-3

Коробка для встановлення УЗС-1, тип УЗ-3 (840×835×260)

Коробка УЗ-3 призначена для розміщення в ній уніфікованої захисної секції УЗС-1 при установці секції на повітроводі.

Електроручні вентилятори ЕРВ-72-2 і ЕРВ-72-3, аналоги/енквіваленти ЭРВ-72-2 і ЭРВ-72-3 відповідно, призначені для подачі повітря в приміщення споруд цивільного захисту в режимі чистої вентиляції. Установки застосовуються в системах витяжної і припливної вентиляції і можуть працювати як від електричної мережі, так і від ручного приводу.
Індекс ЕРВ-72-2 і ЕРВ-72-3 позначає: електроручний вентилятор розробки 1972 р. із кількістю працівників при ручному приводі – 2 або 3 особи.

Вентилятор електроручний ЭРВ-49 (ЕРВ-49В) відновлений

Електроручний вентилятор ЕРВ-49В (ЭРВ-49) застосовується при обладнанні протирадіаційних сховищ і споруд цивільної оборони, які не мають автономної системи електропостачання. Індекс ЕРВ-49В позначає: електроручний вентилятор розробки 1949 р, літера “В” означає “відновлений”. ЕРВ-49В виготовляється шляхом капітального ремонту вживаних вентиляторів. Після ремонту повністю відновлюється ресурс нового виробу.

Клапан герметичний вентиляційний з ручним приводом

Клапан герметичний вентиляційний з ручним приводом

Клапани герметичні вентиляційні діаметром Ду 200, 300, 400, 600 мм з ручним приводом призначені для установки на повітроводах вентиляційних систем як запірні пристрої.

Клапан герметичний вентиляційний з електроприводом

Клапан герметичний вентиляційний з електроприводом

Клапани герметичні вентиляційні діаметром Ду 300, 400, 600, 800, 1000 мм з електричним приводом призначені для установки на повітроводах вентиляційних систем як запірні пристрої.

Клапан надлишкового тиску КИДМ (КНТм) 100, 150, 200, 300

Клапан надлишкового тиску КИДМ (КНТм) 100, 150, 200, 300

Клапани надлишкового тиску КИДм-150, призначені для установки на повітроводах для автоматичної підтримки надмірного тиску в суміжних приміщеннях; забезпечення перетікання повітря з одного приміщення в інше тільки в одному напрямку.

Регулююча заглушка РГЗ-150, 200

Регулююча заглушка РГЗ-150

Регулюючі заглушки РГЗ-150 (РГЗ-200) призначаються для регулювання кількості перетікаючого повітря.
Встановлюються на вентиляційних отворах в стінах приміщень і використовуються як регулюючий і запірний пристрій.

Люк-вставка ЛВ-2 (ЛВ-3 … ЛВ-10)

Виріб люк-вставка ЛВ-2 (ЛВ-3; ЛВ-4; ЛВ-6; ЛВ-8; ЛВ-10; ЛВ-2-6; ЛВ-3-6; ЛВ-4-7; ЛВ-6-8; ЛВ-8-10; ЛВ-10-8) призначений для установки на повітроводах вентиляційних систем і трубопроводах вихлопних газів дизелів впритул до герметичних клапанів, для огляду внутрішньої частини гермоклапанов і очищення їх від засмічень.

Розширювальна камера РК-0,5

Розширювальна камера РК-0,5

Розширювальні камери випускаються в 4-х виконаннях: РК-0,5; РК-2-I; РК-2-II; РКФ-6 і призначені для зниження тиску проскочила ударної хвилі до безпечної величини. Розширювальна камера РКФ-6 складається додатково із коробки, які містить два фільтри типу ФЯР і ставень для їх заміни.

Клапан витратомір-відсікач КРО-1 (КРО-2, КРО-3)

Клапан витратомір-відсікач КРО-2

Креслення: КРО-1 КРО-2 КРО-3

Клапан витратомір-відсікач КРО-2 (КРО-1, КРО-3) застосовується в конструкціях електроручних вентиляторів для можливості візуального визначення продуктивності пристрою. Функції: показує продуктивність вентилятора в певному режимі роботи (ручному або електричному); автоматично перекриває напірний патрубок при припиненні роботи основного механізму.

Нари одноярусні, двоярусні і триярусні з металевим каркасом і дерев’яними настилами тип IV та V

Нари двоярусні і триярусні односторонні і двосторонні

Креслення: нари тип IVнари тип V.

Одноярусні, двоярусні і триярусні нари з металевим каркасом і дерев’яними настилами призначені для сидіння і лежання осіб, що підлягають укриттю, в захисних спорудах цивільного захисту будь-якої місткості. В мирний час використовуються в якості стелажів для зберігання майна захисної споруди або зберігаються в зібраному стані.