Захисні намети та розсувні модулі

Захисні намети компанії Beth-El, спеціально проектувалися для використання всередині приміщень, в яких не було передбачено або немає можливості організувати повноцінне сховище для захисту від бойових отруйних, небезпечних хімічних, біологічних і радіоактивних речовин в повітрі.

Розсувні захисні модулі це ефективне рішення для захисту людей і устаткування від бойових отруйних, небезпечних хімічних, радіоактивних та біологічних речовин в повітрі.

Захисний намет

Камера виготовлена їз міцного багатошарового матеріалу, кріпиться на алюмінієву конструкцію або до стелі (в залежності від моделі). Захисні намети оснащені одним або декількома фільтровентиляційними агрегатами для очищення і подачі свіжого повітря всередину.

Принцип роботи полягає в подачі очищеного повітря і створенні надлишкового тиску всередині захисної камери для створення умов для перебування, наближених до нормальних, при яких немає необхідності використовувати засоби індивідуального захисту.

Tent-6

Розсувний захисний модуль

Система замаскована під виглядом звичайної шафи і при загрозі розсувається за кілька секунд. Фільтровентиляційна установка, яка входить в комплект, має ручний аварійний привід на випадок збою в електроживленні. Вбудовані стелажі дозволяють зберігати предмети і необхідне обладнання для тривалого перебування (продукти харчування, засоби зв’язку, хімічні туалети й ін.).

Розміри камери, зовнішній вигляд стелажів і комплектуючі системи можуть бути змінені на вимогу замовника.

Tent-5

Додаткові зображення

NBC-Tent-Rainbow36
Tent-2
Tent-9
Tent-3