Фільтровентиляційні агрегати (ФВА)

Наша компанія є офіційним представником компанії “Beth-El Industries” (Ізраїль) на території України та може запропонувати вам широкий вибір обладнання для комплектації систем подачі повітря захисних споруд будь-якого типу і розміру.

0617
0458

Проектування фільтровентиляційних систем (ФВА) вимагає чималого досвіду і технологічних можливостей. Необхідно враховувати такі фактори як: кількість необхідного повітря і число переховуваних, розмір захищеної зони, призначення сховища, ступінь герметичності, вибухозахищеність, можливість заходити або виходити зі сховища в разі зараження зовнішньої атмосфери й багато інших чинників.

Компанія “ВЕБКОМ” спільно з компанією “Beth-El Industries” запропонує вам найбільш ефективне рішення, враховуючи індивідуальні побажання і вимоги загальноприйнятих стандартів.

Комплектующие для ФВА

Противибухові клапани надлишкового тиску

Для захисту від руйнівного впливу ударної хвилі та регулювання величини надлишкового тиску (підпору) в сховищі призначені клапани надлишкового тиску.

A1803

Противибухові клапани з передфільтром

Противибухові клапани служать для захисту внутрішнього простору сховища від руйнівного впливу ударної хвилі, викликаної вибухом за межами сховища.

Передфільтр служить для затримки часток пилу.

ESVF1603X

Клапани диференційного тиску

Клапани диференціального тиску встановлюються в захищеному просторі сховища та призначені для регулювання надлишкового тиску між основними та допоміжними приміщеннями.

Z6001

Фільтри-поглиначі

Фільтри-поглиначі призначені для очищення повітря, що подається у сховище, від бойових отруйних, радіоактивних та бактеріологічних речовин, а також від аварійно хімічно небезпечних речовин та пилу.

HF1200E

Електроручні вентилятори

Для протягування повітря крізь фільтри в ІІ режимі, або для подачі чистого повітря в І режимі служать електровентилятори. На випадок збою в електроживленні вони оснащені ручним приводом.

LH480-180PH1

Електровентилятори

Для использования в составе фильтровентиляционных систем (агрегатов) предназначены электровентиляторы различных типов.

L4800PH3

Газонепроникні повітроводи

Газонепроницаемая система воздуховодов от компании Beth-El Industries легко собирается, и обеспечивает высокую коррозионную стойкость.

Gas-tight-Segmented-Ducting

Диференційні манометри і передавачі

Дифференциальные манометры от компании Beth-El Industries предназначены для указания разницы в давлении между двумя отдельными помещениями убежища или между внутренним и наружным давлением.

Diff-Pressure-Gauge-A

Гермоклапани

Гермоклапаны используются для регулирования или полного перекрытия потока воздуха в воздуховодах.

Shut-Off-Motor-PPV200S-PPV1000S