Фільтровентиляційні установки

Наша компанія є офіційним представником компанії «Beth-El Industries» (Ізраїль) на території України і може запропонувати Вам широкий ряд фільтровентиляційних установок для обладнання захисних споруд будь-якого типу і розміру.

Hidden-100-example
Hidden-100-example-h
FAH800-300
FAH180-90

ФВУ застосовуються для вентиляції сховищ і очищення зовнішнього повітря, що подається всередину в умовах зараження атмосфери. За відповідних умов установкою створюється надлишковий тиск (підпір), що запобігає проникненню зараженого повітря всередину.

Модельний ряд фільтровентиляційних установок з ручним резервним приводом має продуктивність від 48 і до 600 м3/год в режимі фільтрації. ФВУ з резервним живленням від ДЕС мають продуктивність в II режимі 600 або 900 м3/год.

Фільтровентиляційні установки оснащені ручним аварійним приводом на випадок збою в електропостачанні, противибуховими клапанами для захисту від ударної хвилі і регулювання надлишкового тиску, вбудованим аварійним світильником та іншими компонентами для ефективної роботи в умовах, що виникають при надзвичайних ситуаціях.

Фахівці компанії ВЕБКОМ з радістю допоможуть вам у виборі всього необхідного обладнання для вашої захисної споруди.

ФВУ Beth-El Industries підходять для заміни ФВА-49, ФВК-1 та частини ФВК-2.

Додаткові зображення

Для приватних бункерів і сховищ до 10 осіб

ФВУ Rainbow 72R ідеально підходить для приватного бункера або сховища до 8 осіб. Має всі необхідні захисні властивості (захист від вибухової хвилі, очищення від ЯХБ речовин і пилу, резервний ручний привід). Демонстрація роботи у відео.

Rainbow72

Для сховищ до 150 осіб

ФВУ Hidden 50 для середнього сховища. Два оператора при роботі з ручним приводом.

FAH+Hidden-50

Для сховищ до 300 осіб

ФВУ Hidden 100 для середнього або великого сховища. Чотири оператора при роботі з ручним приводом.

FAH+Hidden

Для сховищ з ДЕС до 450 осіб

ФВУ FAH 2400/900 для великого сховища. Аварійне живлення передбачене від існуючої дизельної електростанції сховища.

FA2400-900