Фільтри-поглиначі

Компанія ВЕБКОМ пропонує широкий вибір фільтрів-поглиначів, призначених для очищення повітря від пилу, бойових отруйних, небезпечних хімічних, радіоактивних та біологічних речовин. Фільтри-поглиначі для захисних споруд, виробництва  Beth-El Industries (Бет-Ель Індустріз) надзвичайно ефективні, відрізняються високими захисними властивостями і тривалим терміном служби. Ці фільтри займають мало місця, прості в обслуговуванні та експлуатації та можуть використовуватися в фільтровентиляційних агрегатах і установках різної продуктивності.

Замість колонок з декількох старих фільтрів, як правило, встановлюється один фільтр-поглинач Бет-Ель Індустріз. Опціональні монтажні деталі з хімічно стійким гнучким шлангом дозволяють легко приєднати новий фільтр до повітроводів діаметром 200 мм без додаткових фланців. Також, при встановленні нового фільтру типу HF, можна застосувати спеціальний пристрій, який дозволяє симулювати опір фільтра без необхідності порушувати його герметичність. Для контролю працездатності вентиляторів існуючої системи вентиляції з новим фільтром, у його конструкцію може бути включений опціональний витратомір. Завдяки цьому контролювати продуктивність системи вентиляції у режимі фільтровентиляції можна легко та надійно.

Деякі переваги фільтрів Beth-El Industries

Один фільтр типу HF дешевше ніж декілька аналогічних фільтрів-поглиначів відповідної сумарної продуктивності

Необмежений термін придатності, завдяки cучасній, надійній конструкції та високоякісному антикорозійному захисту і повній герметичності корпусу

Амортизатори для кріплення до підлоги та колеса для зручного транспортування

Зручний витратомір для контроля під час використання

Займає менше одного м² площі, надзвичайно простий в обслуговуванні

Потребують меншої кількості вентиляторів, що зменшує собівартість всього проекту

compare cropped 3

Фільтри-поглиначі проходять ретельний контроль в процесі виробництва і відповідають вимогам ізраїльського державного стандарту 4570. В процесі виробництва фільтри герметично закриваються заглушкою, що забезпечує тривалий час зберігання. Фільтри приєднуються до повітроводів тільки в разі загрози. Термін збережуваності* фільтрів Beth-El Industries необмежений, на відміну від фільтрів застарілої конструкції (ФП-100, ФПУ-200, ФП-300 та їх аналогів).

Замовляйте у проектних організацій проект реконструкції захисних споруд з використанням фільтрів-поглиначів Beth-El Industries (Бет-Ель Індустріз). Це забезпечить ефективне витрачання вашого бюджету завдяки тривалому терміну експлуатації фільтрів. Ви отримаєте якісний захист, що відповідає рівню сучасних загроз.

*За ДСТУ 2860-94 «Надійність техніки. Терміни та визначення»

Замість колонки з декількох фільтрів ФПУ-200 або ФП-300 може* бути встановлений всього 1 фільтр Бет-Ель Індустріз.

Завдяки ефективній сучасній конструкції фільтрів-поглиначів, до 18 фільтрів-поглиначів старої конструкції (типів ФП-100 і ФПУ-200) можуть* бути замінені на один фільтр Beth-El Industries!

Фільтр-поглинач HF-300E з монтажним комплектом підходить* для заміни фільтрів поглиначів ФП-100, ФП-200 та ФПУ-200 в фільтровентиляційних агрегатах типу ФВА-49 та подібних.

Додаткові зображення

* Для визначення можливості використання даного типу фільтрів з наявним обладнанням, необхідно провести попереднє обстеження і перевірку сумісності, які повинні виконувати кваліфіковані фахівці. Представлений на сторінці розрахунок заміни фільтрів є ілюстрацією і заснований на порівнянні показників витрати повітря. Проект заміни повинен виконувати кваліфікований спеціаліст.