Фільтри-поглиначі

Компанія ВЕБКОМ пропонує широкий вибір фільтрів-поглиначів, призначених для очищення повітря від пилу, бойових отруйних, небезпечних хімічних, радіоактивних та біологічних речовин. Фільтри-поглиначі надзвичайно ефективні, відрізняються високими захисними властивостями і тривалим терміном служби. Ці фільтри займають мало місця, прості в обслуговуванні та експлуатації та можуть використовуватися в фільтровентиляційних агрегатах і установках різної продуктивності.

Замість колонок з декількох старих фільтрів, як правило, встановлюється один сучасний фільтр-поглинач. Опціональні монтажні деталі з хімічно стійким гнучким шлангом дозволяють легко приєднати новий фільтр до повітроводів діаметром 200 мм без додаткових фланців. Також, при встановленні нового фільтру типу, можна застосувати спеціальний пристрій, який дозволяє симулювати опір фільтра без необхідності порушувати його герметичність. Для контролю працездатності вентиляторів існуючої системи вентиляції з новим фільтром, у його конструкцію може бути включений опціональний витратомір. Завдяки цьому контролювати продуктивність системи вентиляції у режимі фільтровентиляції можна легко та надійно.

Деякі переваги фільтрів Beth-El Industries

Один фільтр типу HF дешевше ніж декілька аналогічних фільтрів-поглиначів меншої продуктивності

Необмежений термін збережуваності, завдяки сучасним технологіям, високоякісному антикорозійному захисту і повній герметичності корпусу

Амортизатори забезпечують надвисоку стійкість до механічного шоку та вібрацій

Зручний витратомір для контроля продуктивності під час використання

Займає менше одного м² площі, надзвичайно простий в обслуговуванні

Потребує меншої кількості вентиляторів, що зменшує собівартість системи вентиляції. Висока сукупна надійність завдяки меншій кількості з’єднань

Фільтр-поглинач Україна

Фільтри-поглиначі проходять ретельний контроль в процесі виробництва і відповідають вимогам ізраїльського державного стандарту 4570. В процесі виробництва фільтри герметично закриваються заглушкою, що забезпечує тривалий час зберігання. Фільтри приєднуються до повітроводів тільки в разі загрози. Термін збережуваності* фільтрів Beth-El Industries необмежений, на відміну від фільтрів застарілої конструкції (ФП-100, ФПУ-200, ФП-300 та їх аналогів).

*За ДСТУ 2860-94 «Надійність техніки. Терміни та визначення»

Замість однієї або декількох колонок з 1, 2 або 3-х фільтрів ФПУ-200 або ФП-300 може** бути встановлений всього 1 фільтр Бет-Ель Індустріз.

Завдяки ефективній сучасній конструкції фільтрів-поглиначів, до 18 фільтрів-поглиначів старої конструкції можуть бути замінені на один фільтр Beth-El Industries.

Фільтр-поглинач HF-300E з монтажним комплектом підходить для заміни фільтрів поглиначів ФП-100, ФП-200 та ФПУ-200 в фільтровентиляційних агрегатах типу ФВА-49 та подібних.

Додаткові зображення

** Для визначення можливості використання даного типу фільтрів з наявним обладнанням, необхідно провести попереднє обстеження і перевірку сумісності, які повинні виконувати кваліфіковані фахівці. Представлений на сторінці розрахунок заміни фільтрів є ілюстрацією і заснований на порівнянні показників витрати повітря. Заміну повинен виконувати кваліфікований спеціаліст.