FAQ

На цій сторінці ми зібрали найчастіше запитувані питання та опубліковали відповіді на них. Якщо ви не знайшли відповідь на своє запитання, зв’яжіться з нами на сторінці контакти, або телефонуйте: 044 223-62-69.

Чи можна замінювати застаріле обладнання аналогічним? Майже все з маркуванням СРСР, такого вже не випускають.

Відповідно до Вимог щодо утримання та експлуатації захисних споруд цивільного захисту, споруди фонду захисних споруд, їх комунікації, інженерні мережі, інженерне та спеціальне обладнання, системи життєзабезпечення (далі – обладнання споруд фонду захисних споруд) мають утримуватися в належному технічному стані. Заміна окремих вузлів та агрегатів обладнання захисних споруд не має погіршувати технічних характеристик інженерних систем та систем життєзабезпечення.

Таким чином, якщо ви замість старого обладнання встановлюєте нове, яке не погіршить технічних характеристик інженерних систем та систем життєзабезпечення, це не буде порушенням.

Слід зазначити, що відповідно до зазнавених вище Вимог, …Перевірка елементів систем вентиляції вітчизняного та іноземного виробництва, встановлених на заміну тих, що були передбачені проектом і вийшли з ладу, здійснюється відповідно до вимог та рекомендацій, визначених заводом-виробником у технічній документації на них. та …Експлуатація та обслуговування елементів систем вентиляції вітчизняного та іноземного виробництва, установлених на заміну тих, що були передбачені проектом і вийшли з ладу, здійснюється відповідно до вимог та рекомендацій, визначених заводом-виробником у технічній документації на них.

Шукаємо ставні ЗГС-15, у вас можна придбати?

Так, ми можемо запропонувати виготовлення аналогу ставней ЗГС-15. Слід відмітити, що ставням ЗГС-15 при виготовленні надавався шифр СУ-III-1.

ZGS-15

Ми пропонуємо виготовлення захисно-герметичних ставней СУ-III-2, які відрізняються від СУ-III-1 (ЗГС-15) конструкцією механізму задраювання (МЗ). В ставнях ЗГС-15 конструкція МЗ була недосконалою, створювала проблеми під час експлуатації та під час ремонту.

Сучасні ставні, які ми випускаємо, оснащуються удосканаленим МЗ нового типу, який забезпечує більш надійне задраювання і простий в обслуговуванні.

Підкажіть буль ласка, яким клеєм склеїти торці гумового ушільнення для дверей ДУ-ІІІ-5?

Рекомендуємо клеїти торці профілів клеєями від Henkel:

“Loctite” 401, 406, 415, 454 та 495 або “Супер Момент Гель”.

В інтернеті багато оголошень, по ним можна купити ФП-300 за 300 доларів, це набагато дешевше ваших фільтрів, навіщо нам у вас купувати?

Схожих питань до нас надходить дуже багато, тут ми узагальнимо наш відповідь на них.

Спочатку перелік схожих питань:

  1. Ми купили (замовили і оплатили) нові ФПУ-200 по 50 доларів, але їх досі не привезли, можете запропонувати аналог, і бажано швидше?
  2. Нам запропонували ФПУ-200 по 10 000 гривень, але не хочуть давати ніяких документів, окрім бухгалтерських, можете для нас їх купити і продати з документами (!), ми згодні трохи доплатити.
  3. Ми в минулому році купили ФПУ-200 “з зберігання”, і МНС нам нічого не сказали (при перевірці), нам потрібно ще 5 фільтрів по 7000 грн.. Запропонуйте аналог.
  4. Ми підрядник, нам замовник дав специфікацію, потрібно саме те, що в ній написано (ФП-100, ПФ-1500), нам аналоги не потрібні, продайте товар саме на наш запит, скільки коштує?

Це тільки найнесподіваніші питання, бувають і цілком звичайні. Найчастіше вони пов’язані з ціною на нашу продукцію в порівнянні з аналогічними пропозиціями, які з якихось причин не влаштовують замовників.

Перше – ціна. ФПУ-200 з 2012 року ніде в світі не виробляється. Його аналог, ФПУ-200т, проводиться тільки в РФ. Його ціна становить приблизно 1500 USD. Ціна ФП-300 також російського виробництва – 2900 USD. Таким чином, ціна на новий фільтр не може бути менше 1500 доларів. Звідки беруться фільтри за цінами від 100 до 20 000 гривень? Все просто – фальсифікат і контрафакт. Якщо по ТЗ замовника або за умовою тендеру потрібно надати новий товар (на сьогодні 2015-2016 років випуску), то товар зі зберігання, який знаходиться в Україні не відповідає цій вимозі. Також, може з’явитися нібито “новий” фільтр-поглинач з РФ (Білорусі, Казахстану), який вам обіцяють привезти після передоплати. В цьому випадку вам теж запропонують підробку українського або зарубіжного походження, але тільки перефарбовану і промарковану для схожістю з новими виробами. Паспорт і формуляр теж підроблять. Ось приклад реальної справи в російському суді по підробці фільтрів-поглиначів від 2015 року.

Друге – підбір аналогів. Підбором фільтра на заміну повинен займатися інженер-проектувальник з відповідним кваліфікаційним сертифікатом (Спільний наказ МНС України та Мінрегіону України №868 / 613 від 21.12.2009 року). Це необхідно по-перше для того, щоб перевірити, чи не було попереднє проектування виконано з помилками, або чи не побудовано сховище з відхиленнями від проекту. По-друге, для того, щоб врахувати поточний стан сховища та його інженерних систем. По-третє, для того щоб підібрати сучасне обладнання, що має переваги (дешевші, краще працюють) перед раніше встановленими аналогами. Погодьтеся, це вагомі аргументи на користь професійного підходу до підбору аналогічних фільтрів. Наприклад фільтри, які пропонуємо ми, по багатьом параметрам перевищують характеристики тих, які використовуються зараз в сховищах. Вони розроблені і вироблені з використанням сучасних технологій, на основі досвіду їх реального використання в умовах НС. Наші фільтри не мають максимального терміну зберігання, їх не потрібно заміняти в періодичністю в 5-10 років. Продукція Бет-Ель вже використовується більш, ніж в 80-ти країнах світу, в 60-ти арміях НАТО, а це багато що говорить про якість цієї продукції і довіру до неї. Також ефективність фільтрів, якої вдалося досягти завдяки більш ніж 40-річному досвіду виробника, дозволяє встановлювати фільтри в 600, 900, 1200 і навіть 1800 м3/год, що значно економить місце, кількість монтажних деталей і робить ці фільтри дешевше, ніж аналогічні фільтри конкурентів (звичайно, мова не про фальсифіковані фільтри). І найголовніше, що можна сказати про фільтри Бет-Ель Індастріз – вони пройшли реальні випробування в незалежних лабораторіях, і за результатами більш, ніж 70-ти тестів визнані такими, що відповідають ізраїльському державному стандарту SI 4570 “Системи вентиляції і фільтрації повітря в сховищах”. Ефективність фільтрів-поглиначів Бет-Ель проти бойових отруйних речовин доведена експериментально (на підтвердження розрахунків). Також доведена ефективність проти аерозольних часток і пилу, проти токсичних хімікатів і здатність фільтра-поглинача протистояти вібраціям і шоку, зберігаючи ефективність навіть після сприйняття захисною спорудою розрахункових навантажень (ядерний вибух). А тепер порівняйте ефективність фільтра-поглинача, який вам пропонують “дешевше” за наш, і зрозумієте, що купувати фільтр з невідомими характеристиками невигідно. Більш того, це небезпечно для життя тих людей, які він повинен захистити в разі НС.

Нашему предприятию нужны фильтры ФПУ-200 и ФП-300, как их приобрести?

Пожалуйста, свяжитесь с нами. Мы посоветуем соответствующее решение из нашего ассортимента.

У вас можно купить вентилятор ЭРВ-49?

Вместо устаревшей модели электроручного вентилятора ЭРВ-49, мы поможем подобрать современный аналог, из производимых компанией Beth-El Industries вентиляторов.
Что касается покупки ЭРВ-49, то на рынке неликвидов Украины можно встретить законсервированные ЭРВ-49 1970-1980 годов выпуска, но покупать “кота в мешке” мы не рекомендуем. Качество материалов, использующихся в инженерных системах объектов гражданской защиты, должно быть высоким, ведь от этого зависят жизни и здоровье людей.

Достоверных сведений о качестве неликвидов получить вы скорее всего не сможете, поэтому мы не рекомендуем использовать во время ремонта инженерных систем объектов гражданской защиты некачественные комплектующие, продукцию сомнительного происхождения а также контрафактную продукцию.

Ваши фильтры можно поставить вместо фильтров-поглотителей ФП-300?

Вместо устаревших фильтров ФП-300 и ФПУ-200 можно применять фильтры HF в составе фильтро-вентиляционных установок и фильтро-вентиляционных агрегатов. Вы можете отправить нам запрос на этой странице. Мы предложим наилучший вариант модернизации вашей системы фильтровентиляции.

А можете в частной гостинице сделать убежище? У нас есть хороший подвал, в нем толстые стены и перекрытия. Какая цена?

Средства коллективной защиты для убежищ и защитных сооружений производства Beth-El Industriesиспользуется во многих общественных зданиях по всему миру, а также в современных гостиницах (Хилтон и др.). Для создания убежища в подвале гостиницы вам нужно обратиться к специализированной проектной организации, которая проведет необходимое обследование и расчеты. Укажите в техническом задании, что хотите использовать вентиляционное оборудование Beth-El Industries, и по результатам проектирования можно будет его применить.

Мы будем рады осуществить поставку всего необходимого для вашего убежища.

Будуємо приватний бункер. Чи можна у вас придбати систему для 15-20 осіб? Ви офіційно поставляєте своє обладнання?

Так, звісно. Для маленьких приватних сховищ є відповідне рішення. Цілком офіційно можемо здійснити поставку системи для вашого бункеру. Для отримання інформації просимо звернутися до нас через форму зворотнього зв’язку. Деякі наші документи ви можете переглянути на сторінці “Про нас“.