Нові фільтровентиляційні установки типу Hidden

Hidden-100-CBRN-System

Завдяки результатам постійних розробок та досліджень в сфері колективного захисту від ЯХБ загроз, компанія Beth-El Zikhron Yaaqov Industries Ltd. представляє нові фільтровентиляційні установки серії Hidden.

Новинка дозволить значно збільшити економію коштів при будівництві нових захисних споруд цивільного захисту. ФВУ серії Hidden займають менше корисної площі, в порівнянні з аналогами попередніх серій.

Покращена конструкція залишається однією із найбільш ефективних у світі систем, призначених для захисту людей та обладнання в середині захисних споруд цивільного захисту від шкідливого впливу вибухових хвиль, та від пилу, токсичних хімікатів, небезпечних хімічних та радіоактивних речовин,  біологічних патогенних агентів.

Системи серії FAH будуть поступово зняті з виробництва, тому пропонуємо нові проекти розробляти на основі систем серії Hidden. Залишається у виробництві система типу FA 2400/900, яка не має резервного ручного приводу, та призначена для встановлення у захисних спорудах, оснащених захищеною ДЕС.